הרצאה: כלים לזוגיות טובה
מהי זוגיות טובה? מי מכשיל אתכם?

ייעוץ זוגי פסיכולוגיה אבולוציוניתאורן הוא מומחה לפסיכולוגיה אבולוציונית, ומשלב את הידע של תחום זה עם הפרקטיקה של הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי.
כאן תוכלו ללמוד מהי הפסיכולוגיה האבולוציונית.
טיפול CBTאורן נעזר בשיטות הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי (CBT), שהוא טיפול ממוקד שהוכח כיעיל ביותר לחרדות, כעסים, אכזבות, קינאה, דיכאון ונפילות בתחושת ערך עצמי. טיפול בבית שלכםכן. זה אפשרי בהחלט.
באמצעים האלקטרוניים של היום, טיפול אצלכם בבית הוא לא רק אפשרי - לפעמים הוא אפילו עדיף.

אורן מסביר מתי זה כך ולמה.
טיפול זוגי ואישיטיפול זוגי ואישי בתל-אביב.
אורן נעזר באינטרנט כדי לטפל גם מרחוק - בישראלים בחו"ל או באלה המרוחקים מת"א. אורן מייעץ בהתנדבות בפורום "סטארמד" באינטרנט.
מה באתר?איך למצוא מה?

הסבר כללי על תוכן האתר, תפריט ימני עם קישורים חשובים נוספים, תאור מבנה האתר, והנחיות לחיפוש טיפול או מידע.
בתקשורתלשמוע ולראות את אורן בהופעותיו ברדיו ובטלויזיה.

כמו כן, קישורים או קטעים מתוך מאמרים וראיונות שנערכו עימו בעיתונות הכתובה והאינטרנטית.
מאמרים בעבריתמאמרים של אורן בעברית
בכתבי-עת למדע ועוד, על טיפול זוגי ופרטני, על שפת-גוף, הבנת האדם ופסיכולוגיה אבולוציונית, ועל ספר ילדים שכתב, עם איורים של הילה חבקין.
אקדמיה ומחקרמאמרים מדעיים על התנהגות בעלי-חיים ובני אדם. ביניהם מאמר של אורן על דמעות ובכי כתקשורת, ומאמר ב- Science בו נכתב על תרומתו של אורן להבנת התקשורת בעולם החי. שפת-גוףאורן הוא מומחה מן השורה הראשונה לתקשורת בין אישית ולשפת גוף.
אורן מסביר כאן את שפת הגוף של האמת והשקר, ואת האמת והשקר על שפת הגוף .
מי אני?אורן הוא מומחה וחוקר תקשורת בין-אישית, מומחה לפסיכולוגיה אבולוציונית, ומטפל קוגניטיבי התנהגותי.
אורן עשה דוקטורט על התקשורת והחיזור בעולם החי.
למפת הגעה             טלפון:    050-6000083

כתובת:   פנחס רוזן 22,
               שיכון דן, תל-אביב
הקישו למפת הגעה וחנייה, דואר אלקטרוני ופרטי קשר נוספים...

עשרה כלים לזוגיות טובה - uמה עושים כאשר קשה ליישם אותם?


הרצאה: כלים לזוגיות

הרצאה: עשרה כלים לזוגיות טובה


זוגיות טובה בנויה על מחוייבות, אמינות, הקשבה, הערכה, נתינה, התחשבות, סבלנות, אמפתיה, שיתוף וקירבה. לאחר שנבין מה זה אומר, נבין גם שלא נוכל להעניק אותם לבני הזוג שלנו בשלמות, גם אם נרצה. כי במציאות אנחנו לא מלאכים, ובמציאות אנחנו לא לבד, ובמציאות צפים הבלמים שלנו שמפריעים לנסיעה הזוגית וצפים גם הבלמים של בני הזוג שלנו, שמקשים עלינו.

האם זו עילה לוותר על זוגיות? - בואו נדבר על זה.

בואו נדבר על השונות שלנו: איך לקבל אותה? איך לקבל את העובדה שלפעמים דווקא בתכונות וביכולות שבהם אנחנו לא קלים לצד השני, דווקא בהן אנחנו דומים כל כך? איך להמשיך ולחיות בזוגיות כאשר לא הכל מצליח לנו ולוחץ, וכשצפים רגשות שליליים כמו כעס, אובדן, חרדה או קינאה?

אורן מדבר עם המשתתפות והמשתתפים על הפתרונות שלהם - כי הם חלק מהשונות שלנו. אורן מוסיף לאלה פתרונות חדשים ומפתיעים שמגיעים מהנוירוביולוגיה המודרנית, ומהאופן המיוחד שבו מדברות ביניהן שתי מערכות ההפעלה שלנו, זו הרגשית שלפעמים בולמת ולפעמים משחררת, וזו הקוגניטיבית שלפעמים משחררת ולפעמים בולמת. אורן מסביר בהרצאה גם איך טיפול יכול להסתייע באמנות, ובעיקרבפוטותרפיה שבה הוא משתמש לפעמים כתחום האמנות שקרוב ללבו, כדי להתבונן בעולם הרגשי במצבים שבהם אנחנו מתקשים, וכאשר אנחנו חסרים כלים טובים או הרגלים לדבר את הרגשות.


מטרה: העשרה: שיפור הזוגיות, ובניית פתיחות
סגנון הרצאה: הרצאה פרונטלית, מצגת ושיחה עם הקהל
קהל יעד: מועדונים, אירגונים, ימי עיון, השתלמויות, חוגי בית, מפגשים לנשים בלבד, מפגשים לגברים בלבד.
אמצעי המחשה: מצגת

מילות מפתח: זוגיות, עשרה כלים לזוגיות טובה, שיפור הזוגיות, התמודדות עם כעסים ועם אכזבה, זוגיות והעולם הרגשי, פוטותרפיה.

ד"ר אורן חסון

האתר בתהליך שידרוג, והדף הנוכחי מתאים למסך המחשב ולא לסלולרי. לאתר המשודרג הקישו על "מה באתר?"

לתשומת לבכם : בהתחשב במצב, עלות הפגישות תהיה בהתאם למציאות ממנה אתם באים.
- דברו איתי

טל. 050-6000083

קשר : טלפון, ווטסאפ או מייל oh.tipul@gmail.com

הרצאות וסדנאות

הרצאות, דף ראשי הרצאות של ד"ר אורן חסון כמרצה מנוסה באקדמיה ומחוצה לה, בארץ ובחו"ל, ומנקודת המבט של התמחותו המיוחדת, אורן מרצה על יחסים שבין גברים ונשים, על תקשורת בין-אישית, על תהליכי קבלת החלטות, על אמת ושקר בשפת הגוף, ועל האבולוציה של האמנות. בנוסף להרצאותיו במסגרת האקדמאית כמרצה לאקולוגיה, לאבולוציה, להתנהגות בעלי-חיים, לתקשורת בין-אישית של האדם ולפסיכולוגיה אבולוציונית, אורן הירצה רבות גם במסגרות שונות אחרות, פרטיות וציבוריות (בהשתלמויות שופטים, במוזיאון ישראל ובלימודי חוץ אקדמאיים). הקישו על הפרפר מימין לעיון בפרוט ההרצאות... סדנאות, דף ראשי סדנאות הסדנאות של אורן מאופיינות ברוחב היריעה, ביסודיות, ביצירתיות, ובייחוד המקצועי שלו כביולוג, כחוקר, כיועץ אישי וזוגי וכמומחה לתקשורת בין אישית. סדנאות פרטיות לזוגות בתחילת דרכם: מיועדות לזוגות שהחליטו על דרך משותפת ומחפשים הכנה טובה יותר לבאות ושיפור התקשורת הזוגית, או לזוגות שמתלבטים באשר להתאמה שלהם, ורוצים לבדוק אם אפשר לשפר עוד את ההבנה ההדדית, הקבלה והתקשורת הזוגית. סדנאות קשב, עם נגיעה להפרעת קשב וריכוז: על ההבנה הביולוגית של הקשב, ושל תפקידו המרכזי של הקשב בתקשורת בין-אישית ושפת גוף. סדנה להתמודדות עם פחד קהל: ההבנה של הסיבות והתרגול עם ד"ר אורן חסון שחווה זאת מנסיון אישי, התמודד, מתמודד, ומבין. סדנאות לתקשורת בין-אישית ולשפת-גוף: בהזמנה, כשהנושאים ייקבעו בתאום ולפי הצרכים של הפונים. הקישו על הפרפר מימין לעיון בפרוט הסדנאות... ב- Ynet ראיונות ושיחות ב- Ynet: הקלטות וידיאו אונליין, ועוד. אורן רואיין מספר פעמים ב-Ynet, ובדף זה תוכלו לראות אותו בשיחות על נושאים מרתקים הקשורים לפחד קהל, לאושר, לכסף ולזוגיות. תוכלו למצוא כאן קישורים לשיחות ולראיונות רבים של אורן גם באמצאי תקשורת אחרים, בעיתונות הכתובה, ברדיו ובטלויזיה. הקישו על הפרפר מימין לפרטים נוספים...

Valid CSS!